logos.png
grafika
Zagłosuj na taniec hiszpański i pomóż wygrać plac zabaw w Olecku
12-06-2017Anna Turowska

W maju 2017 r. dziesięciorogo dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Głuchych im. św. Filipa Smaldone w Olecku wzięło udział w nagraniu filmu do konkursu „Podwórko Talentów NIVEA”. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały na nim taniec hiszpański.

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy zakwalifikował się do konkursu „Podwórko Talentów Nivea” i bierze udział w głosowaniu na jeden z 20 placów zabaw. Szansa na jego zdobycie zależy wyłącznie od zaangażowania i mobilizacji mieszkańców, którzy głosują na wybraną lokalizację.

W ostatnich latach w ramach akcji „Podwórko Talentów NIVEA” powstało 180 rodzinnych miejsc zabaw na terenie całej Polski. Podwórko Talentów NIVEA to miejsce rozrywki, w którym dzieci mogą rozwijać swoje indywidualne zdolności. Składa się ono z trzech sekcji talentów, w których dzieci mogą dbać o kondycję fizyczną, kształtować swoje umiejętności artystyczne i poznawać tajniki wiedzy naukowej.

Wśród miejsc zgłoszonych do powstania podwórek Nivea znajduje się jedna olecka lokalizacja przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Głuchych im. św. Filipa Smaldone – ul. Słowiańska 2 w Olecku.

Głosowanie odbywa się wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej www.podworko.nivea.pl lub aplikacji mobilnej „Podwórko Talentów NIVEA” na systemy IOS, Android, WindowsPhone. Polega ono na obejrzeniu filmu wybranej lokalizacji (spośród filmów wybranych przez Jury Konkursowe) – Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Głuchych im. św. Filipa Smaldone w Olecku i kliknięciu opcji „GŁOSUJ”. W przypadku głosowania przez stronę internetową oddanie każdego głosu będzie dodatkowo wymagać weryfikacji głosu poprzez mechanizm Captcha.

Niezależnie od wybranego sposobu głosowania (strona internetowa lub aplikacja mobilna) każdy uczestnik głosowania może głosować tylko raz w ciągu danego dnia na jedną wybraną przez siebie lokalizację, w szczególności zabronione jest jednoczesne oddawanie głosu w jednym dniu poprzez stronę internetową i aplikację mobilną. W kolejnym dniu ten sam uczestnik głosowania może oddać następny głos na tę samą lub inną wybraną przez siebie lokalizację.

Z jednego numeru IP może zostać oddanych maksymalnie 1.000 głosów dziennie, z tym, że jeden uczestnik głosowania może oddać tylko jeden głos dziennie na wybraną przez siebie lokalizację.

Im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę.
Zachęcam do wspierania naszej szkoły w konkursie. Głosowanie trwa do 31 lipca 2017 r.
Więcej na https://podworko.nivea.pl/

Zapraszam do głosowania.

https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/306-olecko

Zdjęcia: archiwum Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Głuchych im. św. Filipa Smaldone w Olecku.