logos.png
grafika
Targi Ekonomii Społecznej w Ełku
18-05-2017Anna Turowska

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES) w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi, zaprasza podmioty ekonomii społecznej (stowarzyszenia i fundacje, WTZ, ZAZ, CIS, KIS i spółdzielnie socjalne) do zgłaszania swojego udziału w Ełckich Targach Ekonomii Społecznej, które odbędą się 3 czerwca 2017 r. (sobota) w godz. 13:00-17:00 w Ełku.

Podczas Targów będzie okazja do zaprezentowania i promowania swojej działalności, sprzedawania i reklamowania swoich usług/ towarów. Forma prezentacji jest dowolna, między innymi poprzez organizację stoiska wystawienniczego, przeprowadzenie warsztatów lub w inny dogodny dla Państwa sposób.

Stowarzyszenie Adelfi udostępni miejsca na stoiska (a w razie potrzeby krzesła, ławki, namioty) na skwerze przy ul. Pułaskiego, niedaleko promenady i Jeziora Ełckiego. Jest to miejsce bardzo popularne wśród mieszkańców Ełku i osób odwiedzających miasto. 

Zgłoszenia należy przesyłać do 24 maja 2017 r. na mail: lub pocztą tradycyjną na adres OWES, ul. Małeckich 3 lok. 1, 19-300 Ełk. Targi są częścią Wojewódzkich Dni Ekonomii Społecznej.

Więcej informacji o Targach Ekonomii Społecznej udziela Paulina Zajkowska, tel. 87 737 74 82.