logos.png
grafika
Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości
27-10-2017Anna Turowska

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego z Grupą WM Sp. z o. o., wydawcą ,,Gazety Olsztyńskiej”, organizuje Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym województwie.

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM w Olsztynie, 16 listopada 2017 r., zgromadzi znanych przedsiębiorców z regionu, dynamicznie rozwijające się start-upy oraz jednych z najlepszych polskich mówców, inspiratorów, trenerów i mentorów. Swój udział zapowiedzieli już między innymi Jakub B. Bączek, Łukasz Jakóbiak, Andrzej Cichocki, Artur Kurasiński, Ewa Minge oraz wielu innych liderów gospodarczych.

Przedsięwzięcie stworzy unikalną przestrzeń wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy nauką, biznesem i technologią. Podczas Kongresu zostaną zaprezentowane innowacyjne pomysły i rozwiązania, które prowadzą do sukcesu nie tylko w biznesie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na www.kongresprzyszlosci.pl. Dodatkowe informacje są udzielone także pod nr tel. 500 603 603 lub 89 521 91 61 oraz mailowo: ; .

Zachęcamy do wzięcia udziału w I Warmińsko-Mazurskim Kongresie Przyszłości.