Przedłużenie terminu zgłaszania prac do konkursów dla dzieci i młodzieży w ramach projektu „Program dla zdrowia, pogody ducha (...)”
12-11-2015Anna Turowska

W związku z nie wpłynięciem wystarczającej ilości prac do rozstrzygnięcia konkursów dla dzieci i młodzieży, organizowanych przez Powiat Olecki w ramach projektu „Program dla zdrowia, pogody ducha i długich lat życia mieszkańców powiatu oleckiego”, realizowanego z Programu Operacyjnego PL13: Ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu dofinansowanym z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 oraz z budżetu państwa, Organizator przedłuża do 20 listopada 2015 r. termin zgłaszania prac do konkursów pod nazwą:
- „Stop uzależnieniom, przemocy, dyskryminacji” w kategorii III – młodzież gimnazjów;
- „Poruszam się bezpiecznie po drodze” w kategorii III – młodzież gimnazjów;
- „Stres – zagrożeniem dla mojego zdrowia” w kategorii III – młodzież gimnazjów.

Hasło przewodnie konkursów to „Zdrowie jest najcenniejsze, trzeba o nie dbać”.