logos.png
grafika
Powiązane galerie:
Olecki turniej wiedzy pożarniczej 2017
28-03-2017Anna Turowska

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olecku, 24 marca 2017 r., odbyły się powiatowe eliminacje XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu oleckiego. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja w składzie: mł. bryg. Tomasz Milewski, kpt. Piotr Talkowski i asp. Artur Brodowski.

Wyniki turnieju w poszczególnych grupach wiekowych przedstawiają się następująco:
szkoły podstawowe: I miejsce – Maciej Wojczulewicz (Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku), II miejsce – Bartosz Prusko (Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku), III miejsce – Anna Mieszuk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku);
gimnazja: I miejsce – Sandra Romanowska (Zespół Szkół w Judzikach), II miejsce – Kinga Konopko (Zespół Szkół w Judzikach), III miejsce – Karolina Fedeńczuk (Zespół Szkół w Babkach Oleckich);
szkoły ponadgimnazjalne: I miejsce – Mateusz Rutkowski (Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku), II miejsce – Anna Arasimowicz (Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku), III miejsce – Katarzyna Gieorgiew (Zespół Szkół Technicznych w Olecku).
Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku i Nadleśnictwo Olecko.

Maciej Wojczulewicz, Sandra Romanowska i Mateusz Rutkowski, 26 kwietnia 2017 r. w Szczytnie, będą reprezentować Powiat Olecki w eliminacjach wojewódzkich.

Życzymy powodzenia.