logos.png
grafika
Wzorowa łazienka
30-10-2017Anna Turowska

Szkoła Podstawowa nr 5 przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Głuchych im. św. Filipa Smaldone w Olecku zgłosiła się do konkursu „Wzorowa łazienka”, przesyłając prace plastyczne dzieci w w/w temacie. Organizatorem konkursu jest firma Unilever Polska Sp. z o. o. – marka Domestos.

Do wygrania jest 30.000,- zł z przeznaczeniem na remont i aranżację/ dekorację łazienek. Natomiast 100 szkół z największą liczbę punktów otrzyma zestawu produktów marki Domestos do utrzymywania czystości w szkolnych łazienkach. Głosowanie na szkołę odbywa się drogą internetową i trwa do 30 listopada 2017 r.

Aby oddać głos, należy wejść na www.wzorowalazienka.pl, wybrać zakładkę „Głosuj”, wpisać nazwę miasta: Olecko, wybrać szkołę: Szkoła Podstawowa nr 5 i oddać głos, potwierdzając kodem otrzymanym na swojego maila.

Punktacja:
a) punkty standardowe, tj. 1 głosowanie = 1 głos; szkoła może zdobyć głosy, a tym samym punkty poprzez głosowanie na galerię szkoły (nie można głosować na poszczególne prace); aby oddać standardowy głos należy podać swój adres mailowy i postępować zgodnie z poleceniami na stronie; prawidłowo oddany głos skutkuje komunikatem na stronie z taką informacją; z jednego adresu mailowego można oddać 1 głos na dobę; z jednego adresu IP można oddać maksymalnie 150 głosów w ciągu doby;
b) punkty z paragonem, tj. 1 paragon = 20 głosów; oddając 1 głos możesz przyznać szkole jednorazowo 20 głosów; wystarczy, że kupisz do 30.11.2017 r. dowolny produkt marki Domestos, zachowasz paragon, wejdziesz na stronę w zakładce „Głosuj”, podasz dane z paragonu i załączysz jego zdjęcie; po pozytywnej weryfikacji paragonu szkole, na którą głosowałeś, zostanie przyznanych 20 głosów; nie ma limitów w głosowaniu z paragonami; nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie; każdy unikalny paragon to 20 głosów dla szkoły.

Pula wszystkich oddanych głosów standardowych i z paragonami jest dzielona przez liczbę uczniów w danej szkole, która została podana podczas rejestracji w Programie. Ten wynik to liczba punktów, która wyświetla się przy galerii szkoły i na jej podstawie jest wyświetlany aktualny ranking szkół.

Ostateczna lista laureatów Programu zostanie opublikowana do 19 grudnia 2017 r.

Dziękujemy za oddane głosy.